Havoc PBFs
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Havoc PBFs

PBFy Havoca. Aktualnie: Vampire Tidewater Downtime
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Osobisty] Stare Śmieci

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Shogun

Shogun


Character : Good
Liczba postów : 78
Join date : 29/07/2015

[Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Osobisty] Stare Śmieci   [Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 Icon_minitimePon Paź 19, 2015 12:30 pm


[Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 Q6fJbxq
No. 9
Shadowrunner



- Gotowy, miejmy to już za sobą. - Odpowiedział orkowi. To nie pierwszy raz, kiedy EVO ukryło coś przed nim. Dalej niezmiernie go to irytowało, ale na razie nic na to nie mógł poradzić. Co nie znaczy, że zamierzał puścić to płazem. Przełożeni wiedzieli, że nie przepuszczał okazji, do dzielenia się swoimi uwagami. Alexander usiadł czekając na nawiązanie połączenia.
Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller


Character : Storyteller, Game Master, Narrator
Liczba postów : 579
Join date : 16/07/2015

[Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Osobisty] Stare Śmieci   [Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 20, 2015 10:13 am

Aktorzy
Stare Śmieci
[Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 DqbPemlsNo. 9
[Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 Hvu8G6psWalter
[Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 ZKUOLhgsEdward Ashford
Po raz kolejny ork podłączył się do swojego cyberdecku i poszedł na małą drzemkę, zanurzył się do Matrixa. Alexander włożył nadajnik do ucha i usłyszał znajomy głos.
- Alexander. Jak tam zadanie? - odezwał się Edward. Z głosu nie wydawało się, że został powiadomiony o wyniku jego śledztwa.
Powrót do góry Go down
Shogun

Shogun


Character : Good
Liczba postów : 78
Join date : 29/07/2015

[Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Osobisty] Stare Śmieci   [Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 20, 2015 12:36 pm


[Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 Q6fJbxq
No. 9
Shadowrunner



- Znalazłem cel oraz ładunek, który miał za zadanie wynieść z transportu. Nie miałem możliwości zabezpieczenia ładunku, nie wiedziałem co w nim jest, a było wysokie podejrzenie, że zawartość doprowadziła do zarażenia wirusem poszukiwanego elfa. Wkrótce potem znalazłem sam cel - ukrywał się w kanałach. Z pomocą opłaconego najemnika zapuściłem się do kanałów i odnalazłem mutanta Banshee. Powiedział mi kilka ciekawych rzeczy. Na przykład, że nie ostrzeżono go przed jakimkolwiek zagrożeniem związanym z ładunkiem i zerwano z nim kontakt umyślnie zaraz po zarażeniu. Co bardziej interesujące, udało mi się dowiedzieć, że elf zaraził się, jednak z innego źródła, prawdopodobnie od innego zarażonego. Rozumiem, że stołki w zarządzie lubią kiedy się pracuje na ślepo. Najwyraźniej nie nauczyli się niczego po masakrze drużyny Bravo pół roku temu, do którego doprowadzili przez swoje półsłówka i niepotrzebne zatajanie ważnych elementów zadania. - Poprawił się w fotelu. - W każdym razie...cel musiałem niestety zlikwidować, nie dał mi innego wyboru. Ciało spaliłem wedle zaleceń. Ładunek nadal znajduje się w mieszkaniu elfa, o ile miejscowi go nie rozkradli. Jeśli znajduje się tam cokolwiek groźnego dla zdrowia metaludzi, to cóż..tamta dzielnica ma problem. - Po tych słowach zamilknął czekając na odpowiedź Ashforda.
Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller


Character : Storyteller, Game Master, Narrator
Liczba postów : 579
Join date : 16/07/2015

[Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Osobisty] Stare Śmieci   [Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 Icon_minitimePią Paź 23, 2015 2:54 pm

Aktorzy
Stare Śmieci
[Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 DqbPemlsNo. 9
[Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 Hvu8G6psWalter
[Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 ZKUOLhgsEdward Ashford
Ashford nie odpowiadał przez chwilę. Kiedy się odezwał było trochę niepewności w jego głosie.
- Nie powiedzieli mu o zawartości skrzynek oraz zaraził się HVMVV od czegoś innego? Nieciekawe informacje mi przekazujesz. Ktoś za to oberwie, na pewno. Gdybym znał wszystkie szczegóły, to bym cie nie okłamał. Dobrze o tym wiesz, Alexandrze. - słychać było jak zrobił mały wydech. - Dobrze. Walter opłaci tego najemnika i da trochę więcej pieniędzy. Sprawdzę tą sprawę głębiej, bo coś mi za bardzo ona śmierdzi. Kontynuuj swoje poszukiwania. A może masz jakieś pytania?
Powrót do góry Go down
Shogun

Shogun


Character : Good
Liczba postów : 78
Join date : 29/07/2015

[Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Osobisty] Stare Śmieci   [Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 Icon_minitimePią Paź 23, 2015 4:02 pm


[Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 Q6fJbxq
No. 9
Shadowrunner



- Pytań więcej nie mam, wrócę do wcześniejszego zadania przy okazji wtapiając się w tutejsza społeczność shadowrunnerów. Prędzej czy później trafię na ślad Szóstki. A ty lepiej uważaj, skoro nawet do ciebie nie doszła prawdziwa informacja tym zaginięciu, to...cóż..powiedzmy, że lepiej być aż nadto ostrożnym, z resztą dobrze wiesz jak działa EVO. W każdym razie...powodzenia.- Jeśli Ashford nie miał nic do dodania, to No. 9 wrócił do swoich zajęć.
Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller


Character : Storyteller, Game Master, Narrator
Liczba postów : 579
Join date : 16/07/2015

[Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Osobisty] Stare Śmieci   [Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 Icon_minitimeSro Paź 28, 2015 2:00 pm

Aktorzy
Stare Śmieci
[Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 DqbPemlsNo. 9
[Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 Hvu8G6psWalter
[Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 ZKUOLhgsEdward Ashford
Ashford po raz kolejny nic nie mówił przez moment.
- Tak, masz rację. Muszę patrzeć co wokół mnie się dzieje. Nie jesteśmy w domu. Tutaj ktoś inny ma jurysdykcję. Uważaj na siebie, Alexandrze. Niedługo znowu porozmawiamy. - po czym się rozłączyli. Alexander czekał chwilę, aż Walther wrócił do świata realnego. Wręczył mu pieniądze i wyszedł. "Czas wrócić do twego zadania." dodał wchodząc do korytarza.


[Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 OkTsnEqs
Wątek Osobisty zakończony.

Nagrody znajdują się w Milk Run.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Osobisty] Stare Śmieci   [Osobisty] Stare Śmieci - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Osobisty] Stare Śmieci
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» [Osobisty] Zatoichi
» [Osobisty] When They Live
» [Osobisty] Pan na Wzgórzu
» [Osobisty] Gniew Ciemności
» [Osobisty] Blast From the Past

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Havoc PBFs :: Shadowrun Archive :: Gra :: Postacie Graczy :: No.9 (Black)-
Skocz do: