Havoc PBFs
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Havoc PBFs

PBFy Havoca. Aktualnie: Vampire Tidewater Downtime
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Osobisty] Kozioł Ofiarny

Go down 
AutorWiadomość
Storyteller

Storyteller


Character : Storyteller, Game Master, Narrator
Liczba postów : 579
Join date : 16/07/2015

[Osobisty] Kozioł Ofiarny Empty
PisanieTemat: [Osobisty] Kozioł Ofiarny   [Osobisty] Kozioł Ofiarny Icon_minitimeCzw Sie 18, 2016 10:51 am

Aktorzy
Kozioł Ofiarny
Lipiec, 1921
[Osobisty] Kozioł Ofiarny Dc5zkfHsFrancis Williams
[Osobisty] Kozioł Ofiarny V5mJrsQsBasileo
[Osobisty] Kozioł Ofiarny RwdOxDl


Francis jak przez mgłę pamiętał te wydarzenie. Za każdym razem jak próbował sobie je przypomnieć, ból głowy się pojawiał, a jako uczynny i posłuszny Childe Basileo, wracał do swego pana po radę. Ból znikał za każdym razem, ale wraz z nim coś więcej. Francis pamiętał swe Spokrewnienie dość klarownie. Zraniony przez widły, przemieniony na skraju śmierci, ocalony przez Basileo. To on dał mu życie, nowe życie. Pokazał, że jego moc to nie tylko ożywianie martwych, ale także zmianę twarzy. Basil Dearden.

- To tutaj, moje dziecię. - odezwał się Basileo. Właśnie przejechali wspólnie nie mały kawałek drogi z Suffolk. - Tutaj mieszka nasz cel. - wskazał dłonią wampir na apartamentowiec. Byli w Richmond. Miasto różniło się od Norfolk. Było tutaj więcej ludzi, domów i atrakcji. Nie przyjechali jednak zwiedzać. Nie mógł już zwiedzać. Nie w swoim stanie. - Jesteś gotów mi pomóc, moje dziecię? - zapytał z diabolicznym uśmiechem ksiądz. Trzecie oko miał ukryte pod kapturem. Wyglądało inaczej nie zwykle. Całe czarne z czerwoną tęczówką. Przyjechali tutaj dokończyć swój plan przeprowadzki do Norfolk na ostatni supeł, a był nim pewien osobnik w mieszkaniu. Tam gdzie wskazał Basileo. Miał w imię boga się poświęcić, czy tego chciał czy nie.
Powrót do góry Go down
 
[Osobisty] Kozioł Ofiarny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Osobisty] Zatoichi
» [Osobisty] When They Live
» [Osobisty] Pan na Wzgórzu
» [Osobisty] Troskliwy Książulek
» [Osobisty] Niezapomniany Sire

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Havoc PBFs :: Vampire Tidewater Downtime :: One on One :: Vasemir-
Skocz do: