Havoc PBFs
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Havoc PBFs

PBFy Havoca. Aktualnie: Vampire Tidewater Downtime
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Run 1A: The Item - The Run

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
TomBurgle




Character : Deacon
Liczba postów : 143
Join date : 23/07/2015

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitimeWto Wrz 08, 2015 5:54 pm

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 LMHlIDx
Deacon




Sternshultz najwyraźniej mieszkanie pod obserwacją; może przez to "zapomniane" okno, może przez ukryte skanery czy po prostu nadzór z kamer. I, jak właśnie się przekonał, trójkę korposeków w budynku. Jedyne co zdążył zrobić to uruchomić jammera kiedy wrzucał go do szafki.
Cóż, ekipa od rozpoznania się popisała, a on będzie cierpiał.

- A..a..le skąd w ogóle taki pomysł? - wydukał przepraszającym tonem, jakby liczył że ktoś mu coś wyjaśni, unosząc ręce i "odruchowo" robiąc dwa kroki w tył... w kierunku drzwi do pokoju który mógł dać mu chwilę osłony przed strzelcami przy wejściu...i w sypialni.



Ostatnio zmieniony przez TomBurgle dnia Wto Wrz 08, 2015 6:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller


Character : Storyteller, Game Master, Narrator
Liczba postów : 579
Join date : 16/07/2015

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitimeWto Wrz 08, 2015 6:12 pm

Aktorzy
Okraść Złodzieja
Run 1A: The Item - The Run - Page 2 UOTObZ7sDeacon
Run 1A: The Item - The Run - Page 2 IbzcULhsSierżant
- Nie ruszać się powiedziałem! - krzyknął policjant, nie spuszczając oczu z Deacona, dalej do niego mierząc. - Dostaliśmy cynk, że jesteś shadowrunnerem pod postacią Kuttnera. Posiedzisz i to długo. A teraz na kolana i ręce wysoko.

Aktorzy
Okraść Złodzieja
Run 1A: The Item - The Run - Page 2 5jdzX1ssSmoke
Żaden alarm nie został włączony. Host był cichy. Kamery wskazywały, że policjanci czekali tutaj od dobrych kilka minut, w jakimś pustym mieszkaniu. Nie byli z budynku, przyjechali o wiele wcześniej.
Powrót do góry Go down
TomBurgle




Character : Deacon
Liczba postów : 143
Join date : 23/07/2015

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitimeWto Wrz 08, 2015 6:20 pm

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 LMHlIDx
Deacon



Przebranie Kuttnera nie uwzględniało broni; kolejny "plus" pracy pod przykrywką.
- Czy wyście poszaleli? - do spodziewanej paniki wrzucił nutę arogancji Kuttnera - I tak po prostu mu uwierzyliście? Zróbcie kontrolę głosu i przekonajcie się że jak was rolują! -


Powrót do góry Go down
Gloran

Gloran


Character : Smoke
Liczba postów : 113
Join date : 17/07/2015

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitimeWto Wrz 08, 2015 8:20 pm

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 5jdzX1s
Smoke
Shadowrunner



- Nie mam pojęcia... - odparła niepewnie do Hounda, starając się w międzyczasie zapewnić mu widok z kamer.
Rozejrzała się w Matrixie za ikonami urządzeń, które mogłaby zhackować by móc słyszeć co tam się właściwie dzieje.
- Alarm nie został włączony... Ci gliniarze po prostu czekali tu od jakiegoś czasu w którymś z pustych mieszkań. Widocznie spodziewali się, że coś się tutaj wydarzy.
Była gotowa by odpalić jammer, który powinien być w pobliżu w razie gdyby policjantom przyszło do głowy wezwanie posiłków.
- Póki co u mnie w porządku. - przynajmniej na tyle na ile można być w schowku na miotły - dokończyła w myślach.
- Żadnych wieści z kasyna.
Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller


Character : Storyteller, Game Master, Narrator
Liczba postów : 579
Join date : 16/07/2015

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitimeSro Wrz 09, 2015 1:10 pm

Aktorzy
Okraść Złodzieja
Run 1A: The Item - The Run - Page 2 UOTObZ7sDeacon
Run 1A: The Item - The Run - Page 2 IbzcULhsSierżant
Policjanci na początku spojrzeli speszeni, jakby ktoś ich nagle wyrwał z transu. Dwójka za sierżantem spojrzała po sobie, a następnie na ich dowodzącego. Jemu natomiast nie było do żartów. Poważna mina się pojawiła i skierował ją na mężczyznę tuż za nim. "Sprawdź jego SIN i głos" powiedział. Policjanci ścisnęli pięści, ale po chwili młody elf ruszył do Deacona. Włączył urządzenie do sprawdzania SINa. Przed oczami Deacona pojawiły się napisy policyjne "Sprawdzanie SIN'a. Proszę czekać..." i inne. Po chwili czerwony napis zamienił się na zielony, "SIN prawidłowy", co spowodowało, że sierżant znowu się odezwał, nakazując młodemu sprawdzenie głosu. Wyciągnął jakieś urządzenie, jakiś mikrofon wpięty do jego commlinka. Poprosił o powiedzenie jakieś frazy, która była zapisana w bazie SIN. Kuttner pracując bezpośrednio dla korpo oddał bardzo dużo prywatnych rzeczy, aby móc pracować dla takich grup. Urządzenie sprawdzało, po raz kolejny z czerwonymi symbolami i tekstami, ale po chwili znowu się zrobiły zielone.
- G-głos pasuje, sierżancie. - odezwał się młody policjant. Z niedowierzaniem spojrzał w stronę kolegów po fachu. Sierżant ze złością popatrzył na elfkę-policjantkę, a później na drugiego policjanta, po czym podszedł do Deacona i pomógł mu wstać na nogi.
- Przepraszamy, obywatelu. Ktoś bardzo cię nie lubi i dał nam fałszywy cynk. Proszę nam wybaczyć za tą pomyłkę. - mówił przepraszającym tonem, jak tylko mógł.

Aktorzy
Okraść Złodzieja
Run 1A: The Item - The Run - Page 2 5jdzX1ssSmoke
Smoke widziała dziwną scenę. Policjanci nagle przestali być spięci i zaczęli sprawdzać tożsamość Deacona. Jak się okazało, wszystko wyszło z poprawnym rezultatem, więc poczęli przepraszać za pomyłkę.
Powrót do góry Go down
TomBurgle




Character : Deacon
Liczba postów : 143
Join date : 23/07/2015

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitimeSro Wrz 09, 2015 3:08 pm

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 LMHlIDx
Deacon




- Wyszło nawet lepiej niż na trividach, nie mam żadnych dziur po kulach - zażartował z ulgą przyjmując podaną rękę - Szkoda że nie będę mógł mu się odwdzięczyć - rzucił głosem w którym ulga zaczynała przechodzić w jawną mściwość. Wbił wzrok w najsłabsze ogniwo: młodego elfa - A naprawdę, chciałbym wiedzieć kto pozwala sobie na takie napady na mnie...a ośmieszanie was -

Powrót do góry Go down
Gloran

Gloran


Character : Smoke
Liczba postów : 113
Join date : 17/07/2015

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitimeSro Wrz 09, 2015 3:42 pm

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 5jdzX1s
Smoke
Shadowrunner


Smoke odetchnęła z ulgą. Jeden pożar został ugaszony, można było zająć się następnym problemem.
- Sytuacja wygląda na opanowaną. Byłbyś w stanie wyniuchać czy szkatułka jest w pobliżu? - zagadnęła ponownie do Hounda.
Samemu też zaczęła rozglądać się za ich celem, przeglądając pospiesznie nagrania z kamer w mieszkaniu Kuttnera. Liczyła na to że elf zapomniał ich wyłączyć lub wykasować video i uda jej się zobaczyć gdzie Kuttner wsadził szkatułkę albo kto ją zabrał.
Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller


Character : Storyteller, Game Master, Narrator
Liczba postów : 579
Join date : 16/07/2015

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitimeCzw Wrz 10, 2015 9:37 am

Aktorzy
Okraść Złodzieja
Run 1A: The Item - The Run - Page 2 UOTObZ7sDeacon
Policjanci po raz kolejny przeprosili za swoje działania, po czym obiecali, że znajdą sprawcę fałszywego donosu i wyszli z mieszkania, zostawiając Deacona samego. Przez kamerę obserwującą korytarz zauważył, że policjanci po prostu ruszyli do wind i pojechali w dół.

Aktorzy
Okraść Złodzieja
Run 1A: The Item - The Run - Page 2 5jdzX1ssSmoke
Smoke znalazła nagrania na kamerach, ale coś jej na niej nie pasowało. Okazało się, że część nagrań jest zepsutych, a inne miały braki. Nie wyglądało na to, że ktoś mieszał w plikach, a w samych kamerach. Wskazywało to na robotę jakiegoś jammera.

Smoke także otrzymała wiadomość od Singularity. Podobno Kuttner został przyłapany przy oszukiwaniu za pomocą jakiegoś urządzenia, a następnie wyrzucony ze Złotego Stołu.
Powrót do góry Go down
TomBurgle




Character : Deacon
Liczba postów : 143
Join date : 23/07/2015

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitimeCzw Wrz 10, 2015 10:28 am

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 LMHlIDx
Deacon




Nie miał dużo czasu; w najgorszym wypadku kilkadziesiąt sekund, w najlepszym kilkanaście minut. Jedyną zwłoką na którą sobie pozwolił było napisanie w bezpiecznym kąciku notki do Smoke

- W JAKIŚ SPOSÓB do mieszkania wparowała uzbrojona trójka korposeków bez ostrzeżenia ze strony DWÓCH czujek. CYA, budynek ciągle może być pod obserwacją.
Szkatułki nie ma w sejfie, szukam dalej
Dostali cynk o runie, już razem z planem podszycia się. Wyciśnij z ich kommów co jeszcze wiedzą. -

Jak na razie, fuck-up był totalny. Podszedł do okna, rozejrzał się stosownie nerwowym wzrokiem i wyłączył przeźroczystość. Teraz mógł grzebać do woli. Dał sobie dwie minuty - Widoczne miejsca - schowki za AR, także w sejfie - szuflady - szafy. Rękawiczki i jazda.

Ah, i osiem tysięcy nuyenów poszło z dymem. "Sternschutz Override" raczej łapał się pod "ślady włamania". Przynajmniej nie musiał być delikatny przy poszukiwaniach, bajzel i tak szedł na konto Sternschutz
Powrót do góry Go down
Gloran

Gloran


Character : Smoke
Liczba postów : 113
Join date : 17/07/2015

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitimeCzw Wrz 10, 2015 1:40 pm

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 5jdzX1s
Smoke
Shadowrunner


Upewniła się, że policjanci opuścili budynek, obserwując trójkę przez kamery w budynku. Potem na szybko porównała zapisy video na zewnątrz mieszkania, w tym samym czasie w którym pojawiły się zakłócenia z jammera. Czyżby ktoś ich uprzedził?

Byli w budynku od dłuższego czasu, czekali w jednym z pustych mieszkań. Nie mamy wiele czasu. Właśnie dostałam wiadomość, że Kuttner został wyrzucony z gry za oszukiwanie. Możliwe, że ktoś był przed nami, bo część zapisów z kamer jest uszkodzona, prawdopodobnie za pomocą jammera. - odpisała Deaconowi. Te same informacje otrzymał też Hound.
Powrót do góry Go down
TomBurgle




Character : Deacon
Liczba postów : 143
Join date : 23/07/2015

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitimeCzw Wrz 10, 2015 1:45 pm

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 LMHlIDx
Deacon





- Okno sypialni było przeźroczyste, sprawdź czy tam się coś złapało - dalej nie odważył się na połączenie głosowe. Wrócił do sejfu; zdjął rękawice, skupił się i sprawdził czy pudełko faktycznie tam było. Potem zatarł rękawem ślad. Jeszcze kilka chwil przeglądania logów i nagrań...cudownie

- Paczka była w sejfie, zabrano ją stąd 10 minut po podmianie w kasynie. Wychodzę -


Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller


Character : Storyteller, Game Master, Narrator
Liczba postów : 579
Join date : 16/07/2015

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 12, 2015 10:44 am

Aktorzy
Okraść Złodzieja
Run 1A: The Item - The Run - Page 2 5jdzX1ssSmoke
Run 1A: The Item - The Run - Page 2 204HR2SsHound
Run 1A: The Item - The Run - Page 2 UOTObZ7sDeacon
- Świetnie. - odpowiedział Hound przez transciever do Smoke. - Możesz też przekazać naszemu elfowi, że skrzynka jest bezpieczna, zabrałem ją wcześniej. Nie wierzyłem, że jemu cokolwiek się uda. Spotkamy się na dole. - po czym Hound zebrał swoje rzeczy do windy i zjechał na dół, aby w ustalonym miejscu spotkania, daleko od budynku, się pojawić.
Powrót do góry Go down
TomBurgle




Character : Deacon
Liczba postów : 143
Join date : 23/07/2015

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 12, 2015 11:23 am

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 LMHlIDx
Deacon




- Wydostałem się - będąc już daleko od obszaru który mógł być obserwowany przez Sternschutz, w końcu odważył się na połączenie głosowe ze Smoke - Potwierdź kiedy oboje bezpiecznie wydostaniecie się z budynku, to pojadę po ostatniego i razem ustalimy jak szukać tą skrzynkę-
- Ktoś ukradł skrzynkę z sejfu kiedy oboje byli w budynku i nasłał Sternschutz kiedy ja byłem w środku; wiedzieli o przebraniu za Kuttnera, mogą teraz ruszyć na oryginalnego. Kiedy nasi wyjdą cali, oddam co wziąłem i skąd wziąłem i tam się spotkamy - cóż, Singularity raczej nie przyjechał na dwóch motorach na raz.

Powrót do góry Go down
Gloran

Gloran


Character : Smoke
Liczba postów : 113
Join date : 17/07/2015

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 12, 2015 12:22 pm

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 5jdzX1s
Smoke
Shadowrunner


Smoke cisnęły się na usta dość mocne słowa gdy usłyszała Hounda, postanowiła jednak niczego nie komentować.
- Przyjęłam. - odpowiedziała krótko.

Nie zapomnij zabrać mojej walizki z szafki. - przypomniała elfowi nim ten wyszedł z mieszkania Kuttnera.
Hound ma szkatułkę. Mamy się spotkać w ustalonym miejscu. - oznajmiła Deaconowi.

Pousuwała wszystkie możliwe ślady, które mogłyby sugerować, że ktoś tutaj był. Wyedytowała nagrania z kamer tak by wszystko wyglądało jakby nic niezwykłego się nie wydarzyło, również te fragmenty uszkodzone przez jammer. Zapętliła obraz z kamer tak by spokojnie mogła wyjść z mieszkania i skierowała się ku wyjściu z budynku. Zrestartowała swój deck i poszła w stronę wcześniej ustalonego miejsca spotkania, uważnie obserwując czy nikt przypadkiem jej nie śledzi.
Powrót do góry Go down
TomBurgle




Character : Deacon
Liczba postów : 143
Join date : 23/07/2015

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 12, 2015 12:30 pm

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 1hOY00n
Deacon




- Mam ją, naprawdę głupio byłoby zostawić taki prezent - pierwszy raz od felernej rozmowy w restauracji pozwolił sobie na uśmiech. Za szybko, jak się okazało. Kilkanaście sekund później włączył połączenie video - pewne rzeczy było widać już w oczach. W okienku połączenia pokazała się twarz Deacona, nie dość że śmiertelnie poważna to jeszcze targająca za sobą sześćdziesiąt lat przykrych doświadczeń w takich kwestiach. W jego głosie drgały te nutki zapewniające ją że jej odpowiedź będzie miała konsekwencje; pozytywne lub nie, ale lepiej znać je już, teraz, a nie ciągnąć tego dalej - Powiedz mi, wiedziałaś o tym? O jego włamaniu, o Sternschutz? -

OOC: mechaniczny onslaught za wyjątkiem wydawania edge


Powrót do góry Go down
Gloran

Gloran


Character : Smoke
Liczba postów : 113
Join date : 17/07/2015

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 12, 2015 1:40 pm

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 5jdzX1s
Smoke
Shadowrunner


- Nie. O szkatułce dowiedziałam się przed chwilą. Obecność Sternschutz również jest dla mnie niespodzianką. Trochę to wygląda jakby ktoś chciał cię wkopać. Nie sądzę jednak by był to ktoś z nas. Sabotowanie własnego runu nie wydaje się zbyt inteligentnym posunięciem.
Powrót do góry Go down
TomBurgle




Character : Deacon
Liczba postów : 143
Join date : 23/07/2015

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 12, 2015 6:00 pm

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 1hOY00n
Deacon




- Wygląda trochę jakby ktoś chciał mnie wkopać? Gdybym rozłożył sprzęt - albo gdybyś ty tam była - pewnie byśmy się nie wyłgali. Nawet był łaskaw powiedzieć im że będę w przebraniu Kuttnera -
- Sam zabrał szkatułkę nie prosząc cię o wsparcie, czyli nie obawiał się Sternschultzów. Czyli, jest bezpiecznie założyć, że ma z nimi sztamę. "Przeoczenie" ich podczas kilkudniowej obserwacji wtedy jest całkiem oczywiste. A wtedy...miałby szkatułkę, i kommlink i od ręki dwie osoby mniej jadąc prosto po wypłatę -
- Jego plan był nieprzyjemnie dobry, i pewnie ma też jakiś zapasowy skoro zdecydował się nas wykończyć. I wciąż ma szansę, dopóki trzyma szkatułkę - zakończył - Nie daj się zabić, przemyśl to, jestem w kontakcie. Wersja dla Hounda: jestem nieziemsko wkurwiony, moje ego szaleje i mam ochotę mu odstrzelić łeb. -

Powrót do góry Go down
Gloran

Gloran


Character : Smoke
Liczba postów : 113
Join date : 17/07/2015

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 12, 2015 7:17 pm

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 5jdzX1s
Smoke
Shadowrunner


Ludzie potrafili zachowywać się w nieprzewidywalny i pozbawiony sensu sposób. Dlatego Smoke preferowała spędzanie czasu wśród maszyn.
- Do zobaczenia na miejscu. - odpowiedziała krótko by nie wdać się w niepotrzebną dyskusje.
Nadeszła pora by odebrać wypłatę i to najbardziej się liczyło. Pieniądze i doświadczenie to było to, co mogło ją zbliżyć do jej celu.
Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller


Character : Storyteller, Game Master, Narrator
Liczba postów : 579
Join date : 16/07/2015

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 12, 2015 7:38 pm

Aktorzy
Okraść Złodzieja
Run 1A: The Item - The Run - Page 2 5jdzX1ssSmoke
Run 1A: The Item - The Run - Page 2 204HR2SsHound
Smoke poszła na miejsce spotkania z Houndem. Stał on ulicę dalej od budynku Kuttnera. Przy boku miał jakąś walizkę, nieoznaczoną.
- Nasz elf został w budynku? Zadzwoń do niego, nie mamy zbytnio czasu. Dzwoniłem do Frau Muller, miejsce odbioru jest niedaleko stąd na prywatnym parkingu. Co z Singularity?

Smoke później otrzymała wiadomość od Singularity. Podobno Kuttner po wyjściu ze Złotego Stołu podpiął się pod "swój" commlink. Świadkowie widzieli, jak łapał się za głowę i krzyczał z bólu, po czym padł nieprzytomny na ziemie. Zabrano go z budynku, ale gra toczy się dalej, więc Singularity nigdzie nie idzie, aby nie wzbudzać podejrzeń. Prosi aby Smoke za niego załatwiła resztę.
Powrót do góry Go down
Gloran

Gloran


Character : Smoke
Liczba postów : 113
Join date : 17/07/2015

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 12, 2015 8:56 pm

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 5jdzX1s
Smoke
Shadowrunner


Po dotarciu na miejsce zapaliła papierosa, wyczekując nadejścia reszty ekipy. Przywitała Hounda skinięciem głowy.
- Powinien tutaj być... - rozejrzała się odruchowo - Nie zdziw się jeśli będzie na ciebie wkurzony.
Smoke wysłała Deaconowi wiadomość o tym, gdzie na niego czekają, ponaglając go.

- Swoją drogą trzeba było powiedzieć, że się tym zająłeś. Oszczędziłoby mi to nerwów. - zaciągnęła się dymem papierosowym - Przynajmniej zajęłam się dziurami w nagraniach więc nie była to do końca strata czasu.

- Singu wciąż gra przy Złotym Stole, więc nie może się tu zjawić bez wzbudzania podejrzeń. Powiedział, że możemy zająć się resztą bez niego.
Powrót do góry Go down
TomBurgle




Character : Deacon
Liczba postów : 143
Join date : 23/07/2015

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 12, 2015 9:17 pm

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 1hOY00n
Deacon




Wciąż zero odpowiedzi od Singularity; w świetle odwiedzin korposeków w apartamencie Kuttnera brzmiało to co najmniej niepokojąco.  Już dawno wyłączył w motorze GridGuide; teraz jedynym ograniczeniem były wszędobylskie systemy kontrolne.
Sprawa śmierdziała, i to całkiem szeroką paletą woni. Pazerny runner. Polowanie na Frau Muller. Podwójny agent.
- Frau Muller? Jeżeli nie... -





Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller


Character : Storyteller, Game Master, Narrator
Liczba postów : 579
Join date : 16/07/2015

Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 12, 2015 9:47 pm

Aktorzy
Okraść Złodzieja
23:45, 1 Sierpnia 2075
Run 1A: The Item - The Run - Page 2 5jdzX1ssSmoke
Run 1A: The Item - The Run - Page 2 204HR2SsHound
Run 1A: The Item - The Run - Page 2 UOTObZ7sDeacon
Run 1A: The Item - The Run - Page 2 UEmTbqOsElf
Run 1A: The Item - The Run - Page 2 ZoNzZCpsKobieta
Run 1A: The Item - The Run - Page 2 RPDatsK


Trójka pojechała na miejsce spotkania własnymi środkami transportu. Ostatnie wydarzenie tworzyło niesmak w ich ustach. Brak zaufania do siebie nawzajem. Cel jednak był prosty - oddać rzeczy i czekać na zapłatę. Miejscem spotkania miał być prywatny parking na terenie korporacji. Podeszli do wejścia nie odzywając się do siebie. Deacon wysłał wiadomość, że są przy wejściu. Metalowe wrota się otworzyły i mogli wejść. Zamknęły się tuż za nimi, kiedy znaleźli się w środku. Zaczęli iść w stronę dwóch vanów zaparkowanych blisko siebie. Przy jednym stał jakiś elf, który machnął do nich dłonią.

- Macie pakunek? - zapytał wyciągając do nich dłoń. Hound otworzył walizkę, z której wyciągnął skrzynkę o którą był cały problem. Wszyscy w garażu poczuli się nieswojo, jakby była czymś więcej niż ładnym kawałkiem drewna. Podszedł ze skrzynką do elfa i wręczył mu, wtedy też zza jednego vanów wyszła kobieta, cała w tatuażach i innych tubylczych elementach. Elf wręczył jej skrzynkę, a ona po przyjęciu tylko do niego skinęła.
- Dobra, skrzynka jest. Gdzie commlink? - elf znowu zapytał, ale nagle dostał wiadomość i wyciągnął dłoń do grupy, aby się zatrzymali z odpowiedzią. - Mieliście szczęście. Właśnie dostałem informacje, że Czerwoni Samurajowie wyruszyli w stronę apartamentu. Gdybyście siedzieli do północy tam, to pewno byłoby po was. A teraz commlink.

Deacon bez słowa podszedł i wręczył commlink. Elf szybko się wpiął do niego, z uśmiechem odezwał się do reszty.
- Świetnie. Zatem dziękujemy za współprace. Wyjście wiecie gdzie jest. Zapłatę zgodnie z umową otrzymacie od waszego Fixera.

Grupa wyszła z budynku. Każdy poszedł w swoją stronę.


Run 1A: The Item - The Run - Page 2 OkTsnEqs
Run zakończony.

Cele osiągnięte:
- Wykraść magicznie zabezpieczoną skrzynkę z mieszkania elfa (Schillerstrasse 12, mieszkanie 31)
- Podmienić commlinki, Patrik Küttner będzie odłączony od niego dopiero przy Złotym Stole
- Nie otwierać skrzynki. W razie uszkodzenia, powiadomić klienta przez podany commcode
- Po zdobyciu obydwu przedmiotów, skontaktować się z klientem przez podany commcode
- (Cel Opcjonalny) Wrobić Patrik Küttner w oszukiwanie przy Złotym Stole
- (Cel Opcjonalny) Nie przyciągnąć na siebie zbytnio uwagi w kasynie Spielhölle
- (Cel Opcjonalny) Nie zostawić śladów włamania w mieszkaniu elfa

Cele nieosiągnięte: Brak

Zdobyte pieniądze na głowę: 20 000 na głowę

Otrzymana Karma: 12

Reputacja:
Street Cred +2 (+1 za każde 10ptk zdobytej Karmy)
Notoriety +0
Public Awareness +0

Przypominam!
Zakupy należy wpisywać do swoich tematów Nuyen. Określam wtedy ile czasu i czy udaje wam się kupić przedmiot (dotyczy głównie Restricted i Forbidden).
Rozwój postaci należy wpisywać do swoich tematów Karma. Określam wtedy ile czasu zajmuje nauka i od kiedy można nowy punkt używać.
Przypominam, że na wszystko trzeba czas. Nie można równocześnie się uczyć skilla i przechodzić implantacji nowego cyberwszczepu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - The Run   Run 1A: The Item - The Run - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Run 1A: The Item - The Run
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Run 1A: The Item
» Run 1A: The Item - OOC: Cele
» Run 1A: The Item - OOC: Rozmowy
» Run 1A: The Item - OOC: Zakupy
» Run 1A: The Item - Planowanie IC

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Havoc PBFs :: Shadowrun Archive :: Shadowrunning :: The Run-
Skocz do: