Havoc PBFs
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Havoc PBFs

PBFy Havoca. Aktualnie: Vampire Tidewater Downtime
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Run 1A: The Item

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
ManCalledTea

ManCalledTea


Character : Hound
Liczba postów : 76
Join date : 26/07/2015

Run 1A: The Item Empty
PisanieTemat: Run 1A: The Item   Run 1A: The Item Icon_minitimeCzw Sie 13, 2015 11:15 pm

Run 1A: The Item 90cCaJKl
Hound
Shadowrunner




Poprawiłem pluga wetkniętego w ucho i odezwałem się.
- Smoke, jak mnie słyszysz?

Próba mikrofonu godna rozgłośni radiowej, pomyślałem.

Powrót do góry Go down
Gloran

Gloran


Character : Smoke
Liczba postów : 113
Join date : 17/07/2015

Run 1A: The Item Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item   Run 1A: The Item Icon_minitimePią Sie 14, 2015 12:11 am

Run 1A: The Item 5jdzX1s
Smoke
Shadowrunner


Po chwili odezwał się głos krasnoludzkiej kobiety, głośny i wyraźny.
- Jakbyś siedział w mojej głowie. Czegoś ci potrzeba?
Powrót do góry Go down
ManCalledTea

ManCalledTea


Character : Hound
Liczba postów : 76
Join date : 26/07/2015

Run 1A: The Item Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item   Run 1A: The Item Icon_minitimePią Sie 14, 2015 12:32 am

Run 1A: The Item 90cCaJKl
Hound
Shadowrunner




- Świetnie - stwierdziłem - Odezwę się gdybym potrzebował wsparcia deckera.
- Przy okazji być może uda mi się zdobyć więcej informacji o obiekcie klienta. W razie czego informuj mnie o jakichś postępach... i nie daj Deaconowi kręcić się przy kliencie. Wypadek komunikacyjny? Nasłanie na obiekt Sternschutz? To jak wsadzanie kija w mrowisko i igranie z ogniem...

Jakiś czas później, tego samego wieczoru...

- Smoke - odezwałem się korzystając z podskórnego mikrofonu - dotarłem do czegoś ciekawego. Mogę mieć nagranie. Z kamer obiektu. Kontakt oczekuje jednak czterech patoli za tę uprzejmość. W zamian dostajemy rozkład obiektu, zabezpieczeń, być może położenie naszego celu. Ewentualnie nagranie, który zawsze mogłabyś spróbować wcisnąć zamiast transmisji w czasie rzeczywistym. W każdym razie kontakt jest pewniakiem. Pytanie co z tym robimy?

Powrót do góry Go down
Gloran

Gloran


Character : Smoke
Liczba postów : 113
Join date : 17/07/2015

Run 1A: The Item Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item   Run 1A: The Item Icon_minitimePią Sie 14, 2015 2:04 am

Run 1A: The Item 5jdzX1s
Smoke
Shadowrunner


- Taaak... Deacon. - odparła z bólem - Czemu mnie on bardziej martwi niż wszystkie zabezpieczenia razem wzięte? Mam jednak nadzieję, że na coś się przyda.

Jakiś czas później, tego samego wieczoru...

- Myślę, że razem z Singularity damy sobie radę z zabezpieczeniami, powiem ci coś więcej jak już na to rzucimy oko. Commlink Kuttnera powinien nam dać łatwy dostęp do mieszkania, pozostaje tylko kwestia kamer, a to nie jest aż tak trudne jakby mogło się wydawać, wystarczy dostęp do hosta.
Powrót do góry Go down
ManCalledTea

ManCalledTea


Character : Hound
Liczba postów : 76
Join date : 26/07/2015

Run 1A: The Item Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item   Run 1A: The Item Icon_minitimeSob Sie 15, 2015 4:42 pm

Run 1A: The Item 90cCaJKl
Hound
Shadowrunner




- Okej, przyjąłem - odparłem.
- Gdyby w trakcie rzuciła ci się w oczy jakaś lista osób mieszkających w budynku, to też by się przydało. Commlink commlinkiem, ale zawsze dobrze byłoby mieć jakiś plan B, gdyby coś zaczęło iść nie tak...

Powrót do góry Go down
Gloran

Gloran


Character : Smoke
Liczba postów : 113
Join date : 17/07/2015

Run 1A: The Item Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item   Run 1A: The Item Icon_minitimeSob Sie 15, 2015 9:13 pm

Run 1A: The Item 5jdzX1s
Smoke
Shadowrunner


- Będę to miała na uwadze.
Powrót do góry Go down
Gloran

Gloran


Character : Smoke
Liczba postów : 113
Join date : 17/07/2015

Run 1A: The Item Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item   Run 1A: The Item Icon_minitimeSro Sie 19, 2015 3:26 am

Run 1A: The Item 5jdzX1s
Smoke
Shadowrunner


Następnego dnia po południu...

- Hoi. Sprawdziliśmy tego hosta budynku, w którym mieszka Kuttner. Twardy orzech do zgryzienia, następnym razem będzie mi potrzebny bezpośredni dostęp... W każdym razie dowiedzieliśmy się, że nasz elfi przyjaciel ma w swoim gniazdku sejf. - zrobiła krótką przerwę by dać przetrawić Houndowi tą informacje po czym kontynuowała.
- Zgaduje że trzyma w niej pewną magiczną szkatułkę ale to tylko moje osobiste podejrzenie, zawsze mogę się mylić. - dodała ironicznie z wyraźnym rozbawieniem w głosie.
- Dobra wiadomość jest taka, że dam sobie z tym radę, więc nie ma się czym martwić, będę musiała się tylko dostać do środka.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Run 1A: The Item Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item   Run 1A: The Item Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Run 1A: The Item
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Run 1A: The Item - The Run
» Run 1A: The Item - OOC: Zakupy
» Run 1A: The Item - Planowanie IC
» Run 1A: The Item - OOC: Cele
» Run 1A: The Item - OOC: Rozmowy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Havoc PBFs :: Shadowrun Archive :: Communications :: Linia Hound-Smoke-
Skocz do: