Havoc PBFs
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Havoc PBFs

PBFy Havoca. Aktualnie: Vampire Tidewater Downtime
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Run 1A: The Item - Planowanie IC

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
ManCalledTea

ManCalledTea


Character : Hound
Liczba postów : 76
Join date : 26/07/2015

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - Planowanie IC   Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 25, 2015 3:43 am

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 90cCaJKl
Hound
Shadowrunner




Zaciągnąłem się świeżo zapalonym papierosem i westchnąwszy wydmuchałem obłoczek tytoniowego dymu.
- Oczywiście Smoke - odparłem - Zaraz po tym, jak powiesz mi dlaczego miałoby mnie to nie interesować.

Zmrużyłem oczy patrząc z ciekawością na kobietę. Dlaczego ją to zaciekawiło? A może zaniepokoiło? Nie pytała dlaczego wcześniej interesowałem się Pająkiem chroniącym hosta budynku, ani skąd miałem o nim informacje. Albo co obchodził mnie kiez w Spandau. Muszę przyznać, że to pytanie przykuło moją uwagę.

- Z moje strony sprawa wygląda dość prosto - stwierdziłem - W kasynie będzie pewien Przebudzony, więc nie będzie tam mnie. Mogę być w okolicy na wszelki wypadek i w ostateczności. Mogę zająć się obserwacją obiektu klienta, mogę wreszcie mieć oko na samego klienta. Jeżeli dobrze pójdzie, być może będę mógł zorganizować mniej rzucające się w oczy wejście do budynku niż niezaplanowana ekipa czyszcząca okna...

Powrót do góry Go down
Gloran

Gloran


Character : Smoke
Liczba postów : 113
Join date : 17/07/2015

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - Planowanie IC   Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 25, 2015 2:32 pm

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 5jdzX1s
Smoke
Shadowrunner


- Co do ubrań przejrzałam sobie jego szafę podczas zwiadu i mam ich spis. Powinno to ułatwić nam zadanie jeśli zdecydujemy się na ten plan.

Uniosła lekko brew słysząc odpowiedz Hounda. Wyglądała na nieco zdziwioną i chyba obudziła się w niej jakaś podejrzliwość.
- Chyba zbaczamy trochę z naszego celu. Nie widzę powodu dla którego mielibyśmy sprawdzić ten budynek ale jeśli chcesz podeśle ci adres. - odparła po chwili ciszy.

- Niemniej... Wzbudziłeś moją ciekawość Herr Hound. Jaki masz pomysł by dostać się do środka?
Powrót do góry Go down
ManCalledTea

ManCalledTea


Character : Hound
Liczba postów : 76
Join date : 26/07/2015

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - Planowanie IC   Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 25, 2015 10:00 pm

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 90cCaJKl
Hound
Shadowrunner




- A jaki jest nasz cel? - zapytałem.
- Mój jest mniej więcej taki: odwalić robotę, którą mam do odwalenia; nie skończyć w piachu; nie dać się wsadzić do paki. A wasz?
Końcówka przyłożonego do ust papierosa rozjarzyła się.
- Nie wiem na ile jesteście dobrzy w swoim fachu - kontynuowałem - Ale jeżeli ktoś z was nawali i facet ze Sternschutz będzie miał moją gębę na nagraniu, to wolałbym wiedzieć kto i gdzie je trzyma. Tyle. Ale niech będzie - załóżmy, że to nie istotne. Darujmy sobie ten budynek.
Wypuściłem przez zęby chmurę szarego dymu.
- Owszem. Otworzę ci drzwi. Omawianie tego w jaki sposób to zrobię, wydaje mi się zbaczaniem z celu.
Przygryzłem papierosa szczerząc się w przekornym uśmiechu.
- Obiecuję, że nie będę wspinał się po ścianach.

Powrót do góry Go down
TomBurgle




Character : Deacon
Liczba postów : 143
Join date : 23/07/2015

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - Planowanie IC   Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 25, 2015 10:43 pm

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 1hOY00n
Deacon




- A my nie wiemy na ile dobry jesteś w swoim fachu, ale jeżeli nawalisz... - sparafrazował - Sam widzisz analogię -


Powrót do góry Go down
Gloran

Gloran


Character : Smoke
Liczba postów : 113
Join date : 17/07/2015

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - Planowanie IC   Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 26, 2015 12:04 am

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 5jdzX1s
Smoke
Shadowrunner


Smoke przewróciła oczami. Co go nagle tak ugryzło - pomyślała, a jej twarzy malowała się mieszanka irytacji i zniechęcenia.

- Ogólnie rzecz ujmując łatwiej uniknąć wpadnięcia w drek po pas niż się później z niego wygrzebać. Proponuje zatem by zabrać się za opracowanie planu który ma największą szansę powodzenia i sprawi najmniej kłopotów gdy coś pójdzie nie tak.

- ...a jeśli nie masz zamiaru nam powiedzieć jak chcesz dostać się do środka to cóż... Nie ma co marnować czasu na ten drek. Przebierzemy Deacona za Kuttnera. Trzeba się na coś zdecydować...

Smoke wyciągnęła papierosa z głębi kieszeni w swojej marynarki i zapaliła go pospiesznie, by zaciągnąć się dymem.
Powrót do góry Go down
ManCalledTea

ManCalledTea


Character : Hound
Liczba postów : 76
Join date : 26/07/2015

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - Planowanie IC   Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 26, 2015 1:24 am

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 90cCaJKl
Hound
Shadowrunner




Pokręciłem głową śmiejąc się pod nosem.
- Widzisz, analogii nie ma. Hakerzy mają zająć się kamerami, elektroniką i takimi tam. Okej. Nie pytam jak będą to robić, to ich sprawa. Czego oczekujesz ode mnie? Otworzenia drzwi do budynku? Masz to załatwione. A jeżeli nawalę... przecież będziesz miał przy sobie commlink klienta. Sam sobie otworzysz. To będą chyba najprościej zarobione pieniądze w moim życiu - skwitowałem nie mogąc odmówić sobie ironii.

I to poczucie marnowanego czasu. Znów wróciło. Jak sprawa o jakieś cholerne alimenty. Dobrze jest mieć w zawodzie jakieś zasady. Na przykład taką, żeby nie brać spraw rozwodowych. To o wiele niebezpieczniejsze, niż śledzenie handlarzy dragów czy śledztwa...

- Zatem czego ode mnie chcesz Deacon?

Powrót do góry Go down
TomBurgle




Character : Deacon
Liczba postów : 143
Join date : 23/07/2015

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - Planowanie IC   Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 26, 2015 2:35 am

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 1hOY00n
Deacon



Rzekomy brak analogii nie został nawet skomentowany. Czasami po prostu nie warto. Przy pracy zwykle nie warto.

- Zbierzmy to co mamy:- zaczął - Do budynku możemy wejść jako Kuttner - kiedy będziemy mieli już commlink -, jako ekipa sprzątająca lub "otworzyć drzwi do budynku". Zdobyć commlink możemy tylko kiedy cel zostanie zmuszony do rozłączenia się, na przykład siadając do stołu. W końcu możemy go wrobić prowokując go przy stole, aktywując pluskę albo modyfikując nagrania. - powtórzył po raz kolejny. Ale zaraz potem przeszedł do konkretów - Proponuję taki plan działania całego zespołu: - w miarę objaśniania rozstawiał cegiełki ARO, łącząc je w flowcharta

  1. we czworo spreparujemy zdarzenie drogowe w którym pod silnym jammem przepniemy wirelessy do nowego komunikatora, podmienimy go i wepniemy mu trzy zmodyfikowane sensor tagi do ciuchów
    Backup plan: wejście od zaplecza i podmiana commlinków w sejfie kasyna lub na samej ofierze
  2. Hound, siądziesz do stołu - twoim zadaniem będzie sprowokować Patrika tak żeby spalić go bez wrabiania. Wyciągniesz mu na łeb tyle świństwa ile znajdziesz, zirytujesz tak że obrazi gospodarza, cokolwiek. Będzie spóźniony i zestresowany. Będziesz miał na to określoną ilość czasu; na pewno nie więcej niż godzinę. Potem włączą się tagi.
    Druga linia to sensor tag; jeżeli nie będzie się dało bez niego, odpali się z timera. Singularity, będziesz osłaniał Hounda - zwłaszcza zwracaj uwagę na wezwanie Przebudzonego-  i, jeżeli ich spider nie załapie przynęty, szturchniesz go żeby odkrył taga.
    Jeżeli z jakiegoś powodu oba zawalą - na przykład Kuttner przedwcześnie odpadnie -  będziemy musieli wstawić przerobione nagranie oszukującego Kuttnera zanim siądą do oceny rozgrywki.
  3. Jeżeli będziemy mieli commlink już po zdarzeniu w samochodzie, wejdę do mieszkania Patricka, otworzę sejf sekwencerem pod jammem i wyniosę co trzeba; Smoke będzie na supporcie na wszelki wypadek;
    jeżeli commlinka nie będzie od razu po wypadku, jedziemy z wami do kasyna i we trójkę będziemy musieli wydobyć nasz skarb. Kiedy się uda, Singularity i Hound będą musieli nie tylko wrobić elfa, ale do tego przeciągnąć zamieszanie w czasie.
  4. rendez-vous
  5. spotkanie z Frau Muller

- Problemy które widzę na już? Forma podmiany w trasie kuleje, mały, genialny pomysł proszę raz. Jeżeli w kasynie pojawi się Przebudzony, będzie później w stanie zidentyfikować każdego uczestnika, niezależnie od przebrań, i nie będziemy mieli na to wpływu. To o tyle duże ryzyko, że można by nawet od razu przejść do planu z tagiem który nie wymaga naszej obecności. No i po trzecie, w domyśle Kuttner ma przeżyć, co wcale nie jest takie łatwe patrząc na zwyczaje kasyna. Parę detali, jak otagowanie auta Kuttnera czy też sprawdzenie dostępu do commlinków w kasynie-
-A ostatnia rzecz...zabezpieczenie na spotkanie z zleceniodawcą. Dwoje z nas z bronią wycelowaną w skrzynkę aż do otrzymania zapłaty, jeżeli jesteśmy skąpi. Wynajęty sejf w bezpiecznym miejscu i zaminowana paczuszka, jeżeli wolimy ładnie poprosić o wybicie sobie z głowy nieodpowiednich pomysłów - ciągnął - W każdym razie proponuję przygotowanie tego zawczasu i skrócenie do absolutnego minimum czasu między akcją a rozliczeniem -


Ostatnio zmieniony przez TomBurgle dnia Czw Sie 27, 2015 12:50 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Vasemir

Vasemir


Character : Singularity
Liczba postów : 49
Join date : 17/07/2015
Age : 32

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - Planowanie IC   Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 26, 2015 9:46 am

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 YDE0FpAl
Singularity
Shadowrunner




Pokręcił przecząco głową.
- Hound nie chciał być w kasynie - widziałbym tam raczej mnie i Ciebie, elfie. Smoke jest pierwszorzędnym deckerem, a ja operuję bardziej jako wsparcie. Powiedzmy, że interesuję się kinematografią i jej technicznym zapleczem, więc mogę ogarnąć przebranie, chyba że chcesz to zrobić sam, Deacon. Po prostu poczekam pod wejściem, pstryknę fotę jak się ubrał i skoczę po te ubrania.

- No a jeśli dobrze zrozumiałem, tylko jedno z nas wchodzi ze Złotą Kartą. Jeśli commlink zostanie podrzucony zawczasu razem z tagami, to w gruncie rzeczy nikt w środku nie będzie niezbędny. Jeśli powiodłoby nam się jeszcze przed kasynem, spokojnie mogę siąść do stołu, trochę pograć i obserwować gościa. Powinno mi się udać słać wam info na bieżąco nawet z zamkniętej sali.
Jeśli nie ogarniemy sprawy z commlinkiem zawczasu, to faktycznie będę ubezpieczał kogoś w środku. W najgorszym razie, gdyby coś poszło bardzo nie tak, mogę odciągnąć uwagę Pająka i ochrony.

- Smoke, jeśli masz jakieś nagrania z istotnych miejsc, to mogę zawczasu przygotować odpowiednie pliki do podrzucenia - jakbyście nie wchodzili do mieszkania elfa, poszli do innego, jakby sam elf na widoku publicznej kamery sprzedał szkatułkę komuś kompletnie z nami nie związanego i tak dalej.



Powrót do góry Go down
TomBurgle




Character : Deacon
Liczba postów : 143
Join date : 23/07/2015

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - Planowanie IC   Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 26, 2015 11:10 am

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 1hOY00n
Deacon



- Hound, jak na razie, nie dokończył opisywać tego pewnego Przebudzonego który ma tam być. Czyli, jako jedyny ma pojęcie z kim będzie sprawa. Każdy inny niż on będzie wchodził na ślepo -a po chwili dodał
- Zespół przy stole jest przy nim uwiązany; nawet do czterech godzin - jeżeli wejdziemy z Singularity do kasyna, nie zdążę wejść pod przebraniem do budynku. Albo albo. -
- A taki detal który mnie razi...Kuttner ma stracić twarz przy stole. Co jest osiągnięte nawet jeżeli gdzieś kiedyś będą mieli wątpliwości czy sprawa była czysta, choćby widząc ruch w Matrixie. Ale kradzież jest jasną, typową akcją gdzie chcemy zostawić jak najmniej śladów. Nie możemy angażować dodatkowej osoby - jedyna opcja to ktoś z nas w przebraniu - a to oznacza że zawsze jakieś dodatkowe informacje będą mogli wyciągnąć analizując nagrania  - uśmiechnął się przepraszająco do proponującego

Bzzz.
Przychodzące połączenie zmusiło go do wyjścia; ale kiedy wrócił miał nowe informacje.
- Kommlinki będą zbierane przed wejściem na salę gry i zamykane w gabinecie Gutnera - podświetlił go na planie -  w sali są gracze, mag i po jednym ochroniarzu na osobę którą gracz ze sobą przyprowadzi(maks po 1 na osobę). Gracze wychodzą jedynie do kibla, a i to z ochroniarzem - zreferował nowości
- Czyli o ile nie uda się przechwycić kommlinka między wyłączeniem a oddaniem ochroniarzowi, to dalej już stoimy przeciwko domowi...co może ułatwić sprawę. Singularity oddasz kommlink chwilę po Kuttnerze, w zamieszaniu które się stworzy podmienisz kommlinki. Jeżeli nie uda ci się go przekazać od razu, podasz go w przerwie, wychodząc do łazienki. Smoke, to będzie wymagało jednego z twoich Matrixowych cudów żeby Spider nie złapał go ani na jednym, ani na drugim. Dalej idziemy według planu - a może nawet i wygrasz te dziesięć dużych, byle go sprowokujesz. Masz jakiś pomysł jak informować nas o ruchach Guntera i maga będąc przy stole? - dociągał ostatnie detale - Jeżeli to się nie uda, mamy mniej niż 3h na zorganizowanie wypadku. Hound, jeżeli nie masz nic przeciwko, ja zrobię dywersję, ale wciąż będę potrzebował przebrania Kuttnera na później.  -


Powrót do góry Go down
ManCalledTea

ManCalledTea


Character : Hound
Liczba postów : 76
Join date : 26/07/2015

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - Planowanie IC   Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Icon_minitimePią Sie 28, 2015 1:30 am

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 90cCaJKl
Hound
Shadowrunner




Jedynie rozłożyłem z uśmiechem ręce w geście gdzieś spomiędzy 'proszę bardzo', a 'niech tam będzie'.
- W takim razie załatwię wejście do obiektu klienta, a w dniu akcji przy okazji otaguję jego samochód, co nie będzie trudne biorąc pod uwagę, że jeździ starym dobrym Volkswagenem Elektro...
Do którego włamałoby się pewnie nawet dziecko, dodałem w myślach. Widać nie ma pewnie szczęścia w kartach.

Powrót do góry Go down
Gloran

Gloran


Character : Smoke
Liczba postów : 113
Join date : 17/07/2015

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - Planowanie IC   Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Icon_minitimePią Sie 28, 2015 1:39 am

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 5jdzX1s
Smoke
Shadowrunner


- Niech będzie. Byleby ten plan wejścia do budynku nie zakładał czołgania się przez tunele wentylacyjne albo coś gorszego... - spojrzała niepewnie w stronę Hounda.

- Wygląda na to że czeka was dużo kreatywnego działania w kasynie. - tu spojrzała na Singularity i Deacona - Gdyby coś poszło nie tak, będę w pogotowiu.

Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller


Character : Storyteller, Game Master, Narrator
Liczba postów : 579
Join date : 16/07/2015

Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - Planowanie IC   Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 30, 2015 5:24 pm

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Run 1A: The Item - Planowanie IC   Run 1A: The Item - Planowanie IC - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Run 1A: The Item - Planowanie IC
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Run 1B: The Kid - Planowanie IC
» Run 1A: The Item
» Run 1A: The Item - The Run
» Run 1A: The Item - OOC: Zakupy
» Run 1A: The Item - OOC: Cele

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Havoc PBFs :: Shadowrun Archive :: Shadowrunning :: The Plan-
Skocz do: