Havoc PBFs
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Havoc PBFs

PBFy Havoca. Aktualnie: Vampire Tidewater Downtime
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Run 1B: The Kid - Planowanie IC

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Storyteller

Storyteller


Character : Storyteller, Game Master, Narrator
Liczba postów : 579
Join date : 16/07/2015

Run 1B: The Kid - Planowanie IC Empty
PisanieTemat: Run 1B: The Kid - Planowanie IC   Run 1B: The Kid - Planowanie IC Icon_minitimeNie Sie 09, 2015 6:01 pm

Tutaj proszę prowadzić rozmowę postaci na temat działań i planowania co do Run'u. Macie trzy dni zanim minie termin, w którym chciałby Johnson dostać dzieciaka. Zakładam także, że te rozmowy odpowiednio zabezpieczyliście i gadacie w dość bezpiecznym miejscu, jak w wozie Trainwrecka.
Powrót do góry Go down
Shogun

Shogun


Character : Good
Liczba postów : 78
Join date : 29/07/2015

Run 1B: The Kid - Planowanie IC Empty
PisanieTemat: Re: Run 1B: The Kid - Planowanie IC   Run 1B: The Kid - Planowanie IC Icon_minitimeNie Sie 09, 2015 7:05 pm


Run 1B: The Kid - Planowanie IC Q6fJbxq
No. 9
Shadowrunner




Siedząc postukiwał palcami o własne kolano. - Czas się zastanowić jak to rozegramy. - Spojrzał po towarzyszach. - Sugerowałbym pierw dowiedzieć się jak najwięcej o budynku, najbliższej okolicy, tamtejszych gangerach oraz o tych całych Juarez. Przydałyby się też jakieś informacje o samym dzieciaku i jego rodzinie. Nie wypadało pytać klienta o to, bo nie powinno nas to obchodzić, ale podejrzane jest, że aż dwie wpływowe grupy się nim interesują. Lepiej uniknąć przykrej niespodzianki. - Złączył palce obu dłoni przed twarzą i założył nogę na nogę. - Plan działania można dopracować jak zbierzemy odpowiednie informacje. Na razie mamy parę możliwości - próbujemy sprawę załatwić całkowicie po cichu, tak, żeby nikt z nas nie został w ogóle zauważony albo ja i Sam zrobimy w okolicy nieco zamieszania ściągając na siebie uwagę gangerów, a Akuma-san wtedy zakrada się do mieszkania, przejmuje cel i wyprowadza bezpiecznie na miejsce odbioru, gdzie czeka Trainwreck ze swoim autem.- W ten krótki sposób przedstawił reszcie shadowrunnerów jak widział wykonanie nadchodzącego zlecenia.
 
Powrót do góry Go down
Hargrim

Hargrim


Liczba postów : 104
Join date : 19/07/2015

Run 1B: The Kid - Planowanie IC Empty
PisanieTemat: Re: Run 1B: The Kid - Planowanie IC   Run 1B: The Kid - Planowanie IC Icon_minitimeNie Sie 09, 2015 8:56 pm

Run 1B: The Kid - Planowanie IC UYxdYiE
Trainwreck
Shadowrunner




Zminimalizował część okien które właśnie miał przed sobą w Poszerzonej Rzeczywistości, jednocześnie nie przerywając poszukiwań informacji które mogą się przydać, po czym zwrócił się do kompanów:

Zacznijmy od najważniejszego - im szybciej to zrobimy tym mniejsza szansa na to, iż wpadniemy na tych całych Juarez. Warto spiąć poślady i zrobić legwork szybko i dokładnie. Zarys planu chyba jest w porządku, chociaż poprzez zamieszanie narażamy się na utratę części zapłaty - Jako Plan A spróbowałbym załatwić to tak cicho jak się da. Być może jesteśmy w stanie dostać się do środka jako ludzie odpowiadający za utrzymanie techniczne budynku, zatem wtedy warto rozważyć możliwość wejścia tam całym składem. Jeśli ta opcja odpada... Patrzy na Akumę Ty jesteś Infiltratorem? Preferujesz infiltrować z Cieni, czy w świetle jupiterów? Jeśli to drugie znam kogoś, kto może pomóc dobrać odpowiednie przebranie. A jeśli to pierwsze to raczej i tak nie zawadzi się przebrać. Środki do celu: dzieciaka najlepiej uśpić przy pomocy Tranq Patcha po uprzedniej konsultacji ze Street Dociem - fixer powinien być w stanie nagrać mi odpowiedni kontakt do konowała, który dobierze dawkę tak, aby gówniarz nie przedawkował. Poza tym, któryś z was jest Przebudzony i rzuca zaklęcia? Jako backup przydałby się taki czar, które pozwoli wyoutować dzieciaka bez jednoczesnego uszkodzenia pakunku.

Plan B może faktyczne obejmować robienie zamieszania na zewnątrz, acz ja preferuje robić wszystko z Cieni - zaproponujcie jak mógłby to wyglądać.

Plan C - czy takowego potrzebujemy i jak mógłby wyglądać?

I na koniec - co potrzebujemy wiedzieć i czego raczej nie znajdę w Matrixie:
* Ktoś z was wie coś o gangerach i gangach? To dzielnia jednego z nich? Ty wyglądasz jakbyś mógł wiedzieć o nich coś więcej.
wskazuje na Sama Słyszałeś cokolwiek o tym całym Rohr 37?
* Czy mamy kogoś kto jest w stanie przeprowadzić astralny rekonesans?
* Jeśli uda nam się zadanie wykonać zanim wpadniemy na Juarez, czy chcemy się nimi zająć? ¥3000 piechotą nie chodzi. Albo możemy sami na nich wpaść...


Powrót do góry Go down
Ograsek

Ograsek


Liczba postów : 72
Join date : 19/07/2015

Run 1B: The Kid - Planowanie IC Empty
PisanieTemat: Re: Run 1B: The Kid - Planowanie IC   Run 1B: The Kid - Planowanie IC Icon_minitimePon Sie 10, 2015 1:54 pm

Run 1B: The Kid - Planowanie IC T2b7iN1
Sam
Street Samurai




Mam znajomego który za dwa patole mógłby zająć się Rohr 37 na czas akcji. Raczej moge mu zaufać, współpracowałem z nim i jego szefem poprzednio. Osobiście wole także nie pieprzyć się z podchodami i po prostu uciąć łby wszystkim zamieszanym. Mały pożar załatwia sprawe z ciałami najczęściej. Albo do rzeźnika.

Powrót do góry Go down
Hargrim

Hargrim


Liczba postów : 104
Join date : 19/07/2015

Run 1B: The Kid - Planowanie IC Empty
PisanieTemat: Re: Run 1B: The Kid - Planowanie IC   Run 1B: The Kid - Planowanie IC Icon_minitimePon Sie 10, 2015 1:57 pm

Run 1B: The Kid - Planowanie IC UYxdYiE
Trainwreck
Shadowrunner




Klient preferuje po cichu i jest w stanie za to zapłacić. Nie widzę powodu, aby go rozczarować.

Powrót do góry Go down
Hargrim

Hargrim


Liczba postów : 104
Join date : 19/07/2015

Run 1B: The Kid - Planowanie IC Empty
PisanieTemat: Re: Run 1B: The Kid - Planowanie IC   Run 1B: The Kid - Planowanie IC Icon_minitimeWto Sie 11, 2015 10:05 am

Run 1B: The Kid - Planowanie IC UYxdYiE
Trainwreck
Shadowrunner




Dobra, wiemy już sporo. Herr Schmidt chce dzieciaka, ponieważ najwyraźniej jest Technomancerem. Moja propozycja Planu A:

Brakujące zakupy: 12 granatów gazowych, 12 granatów dymnych, 12 granatów termicznych dymnych, jeśli ktoś nie posiada Micro-Transceivera także należy takowy zakupić.


  1. Pozbywamy się Rohr 37 poprzez odciągnięcie ich z wieżowca. Run zaczynamy o 22:00, dzisiaj.
  2. Akuma, No. 9 i Sam wchodzą do środka, jeden z was powinien mieć oba Tranq Patche aby zneutralizować dzieciaka. Pamiętajcie, że nie ma co się strzelać, więc zapakujcie amunicję żelową lub stick and shocki do swoich gnatów.
  3. Ja osłaniam was w Matrixie ze swojego Maleństwa, wymazuje waszą obecność z kamer i otwieram zamknięte drzwi.
  4. Powtórze, dzieciak to Technomancer, co za tym idzie porozumiewamy się tylko poprzez Micro-Transceivery, a dostęp do Matrixu wyłączamy we wszystkich urządzeniach.
  5. Wchodzicie na piętro, lokalizujecie pokój celu, otwieramy go. W miarę możliwości po cichu, ktoś powinien dzieciaka uśpić przy pomocy Patcha. Pamietajcie aby go nie uszkodzić.
  6. Wracacie do mojego wozu, jedziemy do magazynu. Tam czekamy chwile, zajmując pozycje obronne i jeśli wszystko jest w porządku wysyłamy wiadomość do Herr Schmidta z jednego z Burnerów.
  7. Odbieramy zapłatę.


Jakieś uwagi?

Powrót do góry Go down
Ograsek

Ograsek


Liczba postów : 72
Join date : 19/07/2015

Run 1B: The Kid - Planowanie IC Empty
PisanieTemat: Re: Run 1B: The Kid - Planowanie IC   Run 1B: The Kid - Planowanie IC Icon_minitimeWto Sie 11, 2015 11:47 am

Run 1B: The Kid - Planowanie IC T2b7iN1
Sam
Street Samurai




Plan B to pewnie podobnie jak a, tyle że Hit'n'Run? Czy ktoś z nas zna sie na podawaniu dragów?



Ostatnio zmieniony przez Ograsek dnia Wto Sie 11, 2015 5:25 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Hargrim

Hargrim


Liczba postów : 104
Join date : 19/07/2015

Run 1B: The Kid - Planowanie IC Empty
PisanieTemat: Re: Run 1B: The Kid - Planowanie IC   Run 1B: The Kid - Planowanie IC Icon_minitimeWto Sie 11, 2015 12:20 pm

Run 1B: The Kid - Planowanie IC UYxdYiE
Trainwreck
Shadowrunner




Można też pomyśleć o wcześniejszym zabezpieczeniu magazynu - ktoś ma jakieś pomysły? Może uda nam się znaleźć Monowire i rozłożyć na zewnątrz?

Co do podawania prochów - Tranq Patche które załatwiłem należy po prostu przykleić do skóry, nie ma tutaj żadnej filozofii. Proponuje zacząć od tego z znakiem "V", powinno to wystarczyć do obezwładnienia celu. W razie czego masz także drugi plaster z "IV", ale jeśli przykleimy oba dzieciak może przedawkować.

Uważam też, iż powinniśmy udać się na miejsce jak tylko ustalimy plan, oraz zrobimy zakupy i rozpocząć obserwację - Juarez mogą nie planować tego tak jak my i po prostu spróbują się tam przebić za dnia - w takim wypadku warto by było być na miejscu i po prostu ich sprzątnąć zanim wejdą do budynku.


Powrót do góry Go down
Shogun

Shogun


Character : Good
Liczba postów : 78
Join date : 29/07/2015

Run 1B: The Kid - Planowanie IC Empty
PisanieTemat: Re: Run 1B: The Kid - Planowanie IC   Run 1B: The Kid - Planowanie IC Icon_minitimeWto Sie 11, 2015 2:38 pm


Run 1B: The Kid - Planowanie IC Q6fJbxq
No. 9
Shadowrunner




- Plan A wydaje się w porządku choć moim zdaniem nie potrzeba nam aż tyle sprzętu. Magazyn można zabezpieczyć, to prawda. Jak dla mnie plan jest wystarczający, możemy powoli zacząć się przygotowywać. Im szybciej zaczniemy obserwacje Juarezów tym lepiej dla nas. -
 
Powrót do góry Go down
Silver

Silver


Liczba postów : 30
Join date : 29/07/2015

Run 1B: The Kid - Planowanie IC Empty
PisanieTemat: Re: Run 1B: The Kid - Planowanie IC   Run 1B: The Kid - Planowanie IC Icon_minitimeWto Sie 11, 2015 7:06 pm


Run 1B: The Kid - Planowanie IC 432FWJf
Akuma
Shadowrunner



- Zgłaszam się na osobę, która zajmie się wykradnięciem dziecka. Znam wiele sposobów na ogłuszenie go i posiadam różne specyfiki. Jak będzie trzeba to mógłbym się włamać przez okno o ile nie jest specjalnie dodatkowo zabezpieczone. Mam także liny, haki i przyrządy wspomagające wspinaczki. Nie muszę wspominać, że w kwestii wyszkolenia to jestem najbardziej do tego przygotowany, a podróżowanie w cieniu z dala od oczu innych jest moją specjalnością. - po zabraniu głosu przy okazji przekazał im wyniki śledztwa gangu juarez.
Powrót do góry Go down
Hargrim

Hargrim


Liczba postów : 104
Join date : 19/07/2015

Run 1B: The Kid - Planowanie IC Empty
PisanieTemat: Re: Run 1B: The Kid - Planowanie IC   Run 1B: The Kid - Planowanie IC Icon_minitimeWto Sie 11, 2015 7:46 pm

Run 1B: The Kid - Planowanie IC UYxdYiE
Trainwreck
Shadowrunner




Po mojemu to najlepiej pójść w więcej niż jedną osobę - nigdy nie wiadomo co kogo może gdzie spotkać, a sam run pełen jest niespodzianek, czy to, że chłopak to Technomancer, czy to, że ojciec urządza wspólne BBQ z szefem lokalnych gangerów. Moja propozycja: wejdźcie tam na dwa fronty, No. 9 i Sam po klatce schodowej, Akuma niech zjedzie do okna i dostanie się do środka tamtędy. Wspierać mogę obie grupy.

Akuma - co do specyfików, konsultowałeś się z jakimś lekarzem co nie uszkodzi celu, albo sam znasz się na tym na tyle, żeby nie przesadzić?


Powrót do góry Go down
Silver

Silver


Liczba postów : 30
Join date : 29/07/2015

Run 1B: The Kid - Planowanie IC Empty
PisanieTemat: Re: Run 1B: The Kid - Planowanie IC   Run 1B: The Kid - Planowanie IC Icon_minitimeWto Sie 11, 2015 9:05 pm


Run 1B: The Kid - Planowanie IC 432FWJf
Akuma
Shadowrunner



- Pasuje mi akcja z dwóch stron. Jeśli im się nie uda lub zrobią za dużo hałasu to ściągnie ostatecznie na nich uwagę. Ułatwi mi to pracę. Zresztą wolę pracować sam i nie być zależny od kogoś innego. A nie spodziewają się kogokolwiek na takich wysokościach. - ton głosu miał rzeczowy i konkretny najwyraźniej cenił sobie profesjonalizm. - Mam granaty Neuro-Stun VIII oraz chloroform w każdej formie do wykorzystania. Nie mają śmiertelnych skutków. A dzięki doświadczeniu znam odpowiednie dawki dla różnych typów ludzi.
Powrót do góry Go down
Hargrim

Hargrim


Liczba postów : 104
Join date : 19/07/2015

Run 1B: The Kid - Planowanie IC Empty
PisanieTemat: Re: Run 1B: The Kid - Planowanie IC   Run 1B: The Kid - Planowanie IC Icon_minitimeWto Sie 11, 2015 9:23 pm

Run 1B: The Kid - Planowanie IC UYxdYiE
Trainwreck
Shadowrunner




Świetnie. Jeśli jednak nie będzie żadnych problemów po drodze, postarajcie się wejść do środka w, z grubsza, tym samym momencie. Skoro to mamy obgadane, zabieram się na miejsce aby mieć pewność, że Juarez nie przyjdą za dnia. Ktoś jedzie ze mną?

Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller


Character : Storyteller, Game Master, Narrator
Liczba postów : 579
Join date : 16/07/2015

Run 1B: The Kid - Planowanie IC Empty
PisanieTemat: Re: Run 1B: The Kid - Planowanie IC   Run 1B: The Kid - Planowanie IC Icon_minitimeWto Sie 11, 2015 9:30 pm

Nie przyjdą.

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Run 1B: The Kid - Planowanie IC Empty
PisanieTemat: Re: Run 1B: The Kid - Planowanie IC   Run 1B: The Kid - Planowanie IC Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Run 1B: The Kid - Planowanie IC
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Run 1A: The Item - Planowanie IC

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Havoc PBFs :: Shadowrun Archive :: Shadowrunning :: The Plan-
Skocz do: