Havoc PBFs
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Havoc PBFs

PBFy Havoca. Aktualnie: Vampire Tidewater Downtime
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Rozmowy Ogólne

Go down 
+2
Vasemir
Storyteller
6 posters
AutorWiadomość
Storyteller

Storyteller


Character : Storyteller, Game Master, Narrator
Liczba postów : 579
Join date : 16/07/2015

Rozmowy Ogólne Empty
PisanieTemat: Rozmowy Ogólne   Rozmowy Ogólne Icon_minitimeCzw Lip 16, 2015 12:19 pm

Jak macie pytania lub coś, to piszcie tutaj. Możecie też wysłać PW do mojego konta (lub tego drugiego Admina).
Powrót do góry Go down
Vasemir

Vasemir


Character : Singularity
Liczba postów : 49
Join date : 17/07/2015
Age : 32

Rozmowy Ogólne Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy Ogólne   Rozmowy Ogólne Icon_minitimePią Sie 07, 2015 10:42 pm

Przepraszam wszystkich za to czekanie na mnie. Miałem intensywne kilka dni i wprawdzie widziałem mój temat z rozmową, ale sądziłem, że kiezy raczej samodzielnie na start funkcjonują.

Od niedzieli będę odpisywał regularnie.
Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller


Character : Storyteller, Game Master, Narrator
Liczba postów : 579
Join date : 16/07/2015

Rozmowy Ogólne Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy Ogólne   Rozmowy Ogólne Icon_minitimeSob Sie 15, 2015 12:57 pm

Jeśli chodzi o Legwork, to prosiłbym o odgrywanie tych informacji dla reszty, a nie po prostu ich wypisanie.

Oczywiście biorąc pod uwagę czas, który się wykorzystano aby zdobyć. Jeśli się pracowało 3dni nad swoim Legworkiem, to trzeba zaznaczyć, że te informacje grupa zdobędzie za 3 dni.
Powrót do góry Go down
TomBurgle




Character : Deacon
Liczba postów : 143
Join date : 23/07/2015

Rozmowy Ogólne Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy Ogólne   Rozmowy Ogólne Icon_minitimeSob Sie 15, 2015 4:11 pm

Z mojej strony będą. Po prostu odgrywanie stoi na drugiej godzinie po spotkaniu, a gracze mogą już cośtam w międzyczasie wyknuć zanim wspólne RP zbiegnie się z legworkiem.
Powrót do góry Go down
Vasemir

Vasemir


Character : Singularity
Liczba postów : 49
Join date : 17/07/2015
Age : 32

Rozmowy Ogólne Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy Ogólne   Rozmowy Ogólne Icon_minitimeWto Sie 18, 2015 10:45 pm

Wyjeżdżam na kilka dni. Moją postacią może kierować Havoc albo po prostu wola większości grupy (w pierwszej kolejności Smoke jako współlokatorki).
Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller


Character : Storyteller, Game Master, Narrator
Liczba postów : 579
Join date : 16/07/2015

Rozmowy Ogólne Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy Ogólne   Rozmowy Ogólne Icon_minitimeSob Wrz 19, 2015 8:25 pm

Od poniedzialku moze byc problem z moim odpisaniem. W pracy pojawil sie duzy projekt.

Aktualne odpisy sprobuje zrobic jutro/niedziele.
Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller


Character : Storyteller, Game Master, Narrator
Liczba postów : 579
Join date : 16/07/2015

Rozmowy Ogólne Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy Ogólne   Rozmowy Ogólne Icon_minitimeCzw Paź 08, 2015 10:25 am

Do kolejnego Run(ów) potrzebuję przynajmniej 3 chętnych, inaczej nie ma sensu. Jak odpowie w temacie 4 lub 5 osób, to się zrobi dwie drużyny, dwa runy.
Powrót do góry Go down
Gloran

Gloran


Character : Smoke
Liczba postów : 113
Join date : 17/07/2015

Rozmowy Ogólne Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy Ogólne   Rozmowy Ogólne Icon_minitimeCzw Paź 08, 2015 10:32 am

Postaram się poodpisywać jak będę miał czas, czyli dzisiaj wieczorem albo w najgorszym wypadku jutro popołudniu.
Powrót do góry Go down
TomBurgle




Character : Deacon
Liczba postów : 143
Join date : 23/07/2015

Rozmowy Ogólne Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy Ogólne   Rozmowy Ogólne Icon_minitimeCzw Paź 08, 2015 10:42 am

Jestem chętny, przycisnę tempo wątku, ale w weekend mnie nie ma.
Powrót do góry Go down
Ograsek

Ograsek


Liczba postów : 72
Join date : 19/07/2015

Rozmowy Ogólne Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy Ogólne   Rozmowy Ogólne Icon_minitimeSob Paź 10, 2015 10:44 am

moge być chętny
Powrót do góry Go down
Hargrim

Hargrim


Liczba postów : 104
Join date : 19/07/2015

Rozmowy Ogólne Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy Ogólne   Rozmowy Ogólne Icon_minitimeSro Paź 14, 2015 11:44 pm

Też chcę.
Powrót do góry Go down
Storyteller

Storyteller


Character : Storyteller, Game Master, Narrator
Liczba postów : 579
Join date : 16/07/2015

Rozmowy Ogólne Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy Ogólne   Rozmowy Ogólne Icon_minitimeCzw Lis 12, 2015 5:19 pm

Przepraszam. Tak, to koniec. Nie będę robił wymówek. Nie będę się usprawiedliwiał. Zjebałem. Odpowiadam rzadziej niż raz na tydzień-dwa, a dla mnie to już nie jest akceptowalne. Mogę okłamywać siebie ile chce, ale graczy nie należy. Zatem przepraszam was, ale nie jestem w stanie prowadzić dalej tego PBFa. Mam nadzieję tylko, że nie zraziliście się do świata ani systemu, ponieważ Shadowrun jest bardzo ciekawą grą.

Raz jeszcze przepraszam.
Powrót do góry Go down
TomBurgle




Character : Deacon
Liczba postów : 143
Join date : 23/07/2015

Rozmowy Ogólne Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy Ogólne   Rozmowy Ogólne Icon_minitimePią Lis 13, 2015 1:46 am

Well, shit.
Powrót do góry Go down
Hargrim

Hargrim


Liczba postów : 104
Join date : 19/07/2015

Rozmowy Ogólne Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy Ogólne   Rozmowy Ogólne Icon_minitimeSob Lis 14, 2015 12:01 am

No cóż, szkoda. Jedna przygoda, którą rozegraliśmy, była bardzo w porządku Smile.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rozmowy Ogólne Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy Ogólne   Rozmowy Ogólne Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Rozmowy Ogólne
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Run 1B: The Kid - OOC: Rozmowy
» Run 1A: The Item - OOC: Rozmowy
» [Spotkania] Rozmowy z Christhoperem
» [Spotkania] Rozmowy z Christhoperem
» [Spotkania] Rozmowy z Christhoperem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Havoc PBFs :: Ogólne :: Ogólne-
Skocz do: