Havoc PBFs
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Havoc PBFs

PBFy Havoca. Aktualnie: Vampire Tidewater Downtime
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Hound

Go down 
AutorWiadomość
ManCalledTea

ManCalledTea


Character : Hound
Liczba postów : 76
Join date : 26/07/2015

Hound Empty
PisanieTemat: Hound   Hound Icon_minitimePią Lip 31, 2015 2:38 am


Nieco znoszony trencz, jakby żywcem wyjęty z filmów z lat '60 starego świata. Elegancki garnitur, szary jak papierosowy dym. I ten nonszalancko rozluźniony przy kołnierzyku krawat, wieczny papieros w ustach. Ta, wiem o kogo pytasz. To detektyw, wpada tu czasem na kolejkę. Widziałeś ten stary film Barfly z Mickeyem Rourke? Ten facet ma w sobie coś takiego. Nie pamiętam, żebym widział go bez fajka, pije na umór. Nie wiem czy znalazł coś co pokochał, ale chyba ma zamiar dać się temu zabić. Cóż, podobno musisz parę razy zginąć, zanim naprawdę zaczniesz żyć.

Kobiety chyba lecą na takich facetów z cholernie wielką walizką przeżyć. Co chwila widać go z jakąś inną. I zdziwiłbyś się. To nie jakieś dziewczynki z klubu ze striptizem. Zupełnie inna szarża. Mówią, że to pies na baby. Może kręci je taka wyrobiona marka, jeśli wiesz o czym mówię. Z drugiej strony facetowi nie można odmówić jakiejś takiej charyzmy. W tym jak się zachowuje, jak mówi - wiesz, że to typ z gatunku tych, z którymi czasem lepiej nie żartować, bo można się nadziać.

Detektyw z niego dobry. Gadają, że kiedyś był gliną, ale teraz widuje się go i z jaśnie nam panującymi siłami porządkowymi i z tymi, tak zwanymi, 'domniemanymi' gangsterami. Ale on zawsze jako wolny strzelec. Wolny chyba też od tych wszystkich wszczepów, które ludzie pakują w siebie ile wlezie, zamieniając się w niewolników korporacji. On raczej w tę drugą stronę. Ha, są nawet tacy, co twierdzą, że paktuje z diabłem, dasz wiarę? Widzisz, jak mówiłem, wiem o kogo pytasz. Jest tylko jeden problem. Mnie i moich kumpli, którzy stoją teraz za twoimi plecami, bardzo interesuje dlaczego to robisz...
Powrót do góry Go down
ManCalledTea

ManCalledTea


Character : Hound
Liczba postów : 76
Join date : 26/07/2015

Hound Empty
PisanieTemat: Re: Hound   Hound Icon_minitimePią Lip 31, 2015 5:14 pm

Hound RtGQ8B1

Lilli Lehndorff
(zdjęcie z autografem)
Powrót do góry Go down
ManCalledTea

ManCalledTea


Character : Hound
Liczba postów : 76
Join date : 26/07/2015

Hound Empty
PisanieTemat: Re: Hound   Hound Icon_minitimePon Sie 03, 2015 12:05 pm


Hound C6c2KrQ
Hound Ck2LxZl
Kate Libby
Crash
Powrót do góry Go down
ManCalledTea

ManCalledTea


Character : Hound
Liczba postów : 76
Join date : 26/07/2015

Hound Empty
PisanieTemat: Re: Hound   Hound Icon_minitimePon Wrz 14, 2015 6:32 pm

Postać zarżnięta dzięki usilnym staraniom narratora.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hound Empty
PisanieTemat: Re: Hound   Hound Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Hound
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Havoc PBFs :: Shadowrun Archive :: Berlin :: Shadowrunners-
Skocz do: