Havoc PBFs
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Havoc PBFs

PBFy Havoca. Aktualnie: Vampire Tidewater Downtime
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Rozmowa - Szczur Kanałowy

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Shogun

Shogun


Character : Good
Liczba postów : 78
Join date : 29/07/2015

Rozmowa - Szczur Kanałowy Empty
PisanieTemat: Rozmowa - Szczur Kanałowy   Rozmowa - Szczur Kanałowy Icon_minitimeCzw Wrz 10, 2015 11:43 am


Rozmowa - Szczur Kanałowy Q6fJbxq
No. 9
Shadowrunner



Rozejrzał się po dachu. Znajdował się na niższym budynku usadowionym między dwoma większymi. Na szczęście żadna z przyległych budowli nie miała z tej strony okien. Utwierdzając się w tym, że jest tu sam włączył commlinka i wybrał z listy kontakt do Sama, który zapisał na ich pierwszym spotkaniu. Czekając na połączenie spoglądał w dół w stronę budynku żebraków i wejścia do kanałów. Pojedynczy, melodyczny dźwięk oznajmił ustalenie łącza.
- Cześć Sam, mam dla Ciebie pewną robotę, oczywiście nie za darmo. Potrzebny mi ktoś taki jak ty, żeby załatwić pewną paskudę, która uprzykrzyła życie moim znajomym. W grę wchodzą kanały i zarażeni więc jeśli jesteś chętny, to odpowiednio się przygotuj.- Po tych słowach z cierpliwością czekał na reakcje Sama.

Powrót do góry Go down
Ograsek

Ograsek


Liczba postów : 72
Join date : 19/07/2015

Rozmowa - Szczur Kanałowy Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowa - Szczur Kanałowy   Rozmowa - Szczur Kanałowy Icon_minitimeCzw Wrz 10, 2015 4:49 pm

Rozmowa - Szczur Kanałowy Wu7mJt1
Sam
Street Samurai




W Matrixie po chwili pojawiła się bardzo uproszczona i kreskówkowa miniaturka samego shadowrunnera.

- Siema Dziewiątka. Jak w skali jeden do dziesiec uważasz to za niebezpieczne?-

Powrót do góry Go down
Shogun

Shogun


Character : Good
Liczba postów : 78
Join date : 29/07/2015

Rozmowa - Szczur Kanałowy Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowa - Szczur Kanałowy   Rozmowa - Szczur Kanałowy Icon_minitimeCzw Wrz 10, 2015 5:40 pm


Rozmowa - Szczur Kanałowy Q6fJbxq
No. 9
Shadowrunner



- Będzie nas tylko dwóch więc oceniłbym na ósemkę. Cel był eflem, ale zanim go znalazłem gdzieś się zaraził. Wszystko wskazuje na to, że zmienił się w Banshee. Znajomy wolałby go żywego, ale jeśli będzie agresywny, to mamy wolną rękę do eksterminacji. Masz srebrną broń?- Zapytał na koniec.

Powrót do góry Go down
Ograsek

Ograsek


Liczba postów : 72
Join date : 19/07/2015

Rozmowa - Szczur Kanałowy Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowa - Szczur Kanałowy   Rozmowa - Szczur Kanałowy Icon_minitimeCzw Wrz 10, 2015 6:04 pm

Rozmowa - Szczur Kanałowy Wu7mJt1
Sam
Street Samurai






- No to osiem kafli. Albo pięc, jak załatwisz mi jeszcze to całe srebro i coś na chorobę, wystarczy tymczasowe. Nie mam srebrnej broni, bo na cholere mi wcześniej? -

Powrót do góry Go down
Shogun

Shogun


Character : Good
Liczba postów : 78
Join date : 29/07/2015

Rozmowa - Szczur Kanałowy Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowa - Szczur Kanałowy   Rozmowa - Szczur Kanałowy Icon_minitimeCzw Wrz 10, 2015 6:42 pm


Rozmowa - Szczur Kanałowy Q6fJbxq
No. 9
Shadowrunner



- Broń da się załatwić. Czyli podejmujesz się zadania? Dobrze. Skontaktuje się z tobą niebawem jak załatwię ci ten sprzęt. - Rozłączył się i wybrał kontakt do Waltera.

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rozmowa - Szczur Kanałowy Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowa - Szczur Kanałowy   Rozmowa - Szczur Kanałowy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Rozmowa - Szczur Kanałowy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rozmowa - #2344
» [Rozmowa] Sidejobs
» Rozmowa - #2378

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Havoc PBFs :: Shadowrun Archive :: Communications :: Linia No.9-Sam-
Skocz do: